Drap

Vzpomínate si na nedávný test ?

Nemůžu ho už najít, obsahoval slova :brdo,lilium, flok,bulíky, čamrda, tipec a mnoho dalších. U každého byly tzři možnosti.
Nevíte prosím někdo, čím mohl porušovat kodex, že byl smazán ? Admin neodpovídá,
Doplňuji:
Tak teď jsem z toho jelen uplně. Dostal jsem od admina mail, že bylů smaszán z důvodů ostatní. V otázkách jsem ho nenašel, a myslím, že jsem hledal dobře /Jist si ale nejsem / a teď tam je zpět. Body se asi za něj nevrátily ale u otázky zase jsou. Nevím co si o tom myslet

Nejlepší odpověď
annas

Test se mně líbil, i když jsem zmínila, že u některých slov jsem znala trochu jiné vysvětlení původu. Navíc na význam většinu výrazů se tazatelé ptali. Lze najít v historii. Odpovědí.

Další odpovědi
vlk samotař

Myslíš tenhle. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-je-testik-2

Drap

Tady je kopie:

Vaše otázka: Co to je ? /testík /

Ale nepodvádět !

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz