marťa382

Vzpomínáte si na něco, co vás opravdu vyděsilo, ale potom jste se tomu zasmáli?

Mně se stalo nedávno tohle:
Šla jsem ze školy a procházela kolem obchodů. Na rohu ulice byl rozestavěný dům. Když jsem kolem něho procházela, najednou se něco dotklo mé nohy. Otočila jsem se a ze zdi toho domu vylezla ruka a šmátrala. Strašně jsem se lekla a vykřikla. Až po chvíli jsem zjistila, že to byl jenom jeden dělník, který si nechal v cihlové zdi díru a prostrčil tam ruku. Když jsem to vyprávěla doma, nikdo mi nevěřil a potom se smáli. Já se tomu také už jenom směju, ale ten prvotní pocit, že je to ruka nějaké mrtvoly (nesmím se tolik dívat na kriminálky :D) byl hrozný. :D :D
Máte nějaký takový zážitek?

Nejlepší odpověď
anonym

Asi se to bude zdát hloupé,ale takovéhle zážitky opravdu nemám.Zvířat ani různých potvor se nebojím ani neštítím a s lidmi jsem takový zážitek dosud neměla.Jednou jsem se strašně lekla na Matějské pouti ve strašidelném hradu.Všechny ty strašící atrakce mi nevadily,ale potom tam byl místo jednoho schodu jen natažený hadr,takže jsem šlápla nečekaně do měkka a to jsem se fakt lekla…:D

Další odpovědi
anonym

I já mám podobný.Jednou jsem se v noci probudil a jednou rukou nahmatal velmi studenou ruku,která v ten moment jakoby patřila nějaké mrtvole,ale záhy jsem přišel na to,že to je má ruka,kterou jsem měl přeleželou a tudíž bez citu.Úlek to byl strašný,ale pak,když jsem to vyprávěl,všichni se tomu smláli.

Andělé

Jednou,(ale fakt jen jednou:-D),jsem docela dost připekla koláče a i když jsem větrala,zasmradila jsem tím celý byt.
V momentě,kdy jsem si sedla na gauč,přilítla dcera ze školy a ječela,že hoříííímééé,ho­řííímééé,nadsko­čila jsem z gauče jak jsem se příšerně lekla,bušilo mi srdce jako o závod a v tom slyším syna,jak říká: neboj Sabinko,to jen maminka pekla koláče! No navíc musely zrovna v předsíni stát dcery spolužačky, takže následně přišel velký výbuch smíchu..:-))
Tomu jsme se smáli ještě dlouho poté…

ondra07

Já se odjakživa bojím pavouků, hadů apod…
No a jak jsem byl mladší, cca 8 let mi mohlo být, tak jsme byli s rodinou někde na výletě, už nevím kde a já jsem se šel vyčůrat, zalezl jsem někde do trávy a v tu ránu jsem vykřikl, úplně jsem se vyděsil ! Na zemi leželo cosi černého, ani nevím, co to bylo, ale během té chviličky, co jsem to viděl a vylekal jsem se, tak jsem myslel, že to je had. :) Nahnalo mi to úpplně husí kůži a jak jsem se na to podíval znovu, tak jsem si uvědomil, že to není had. :))
Fakt hrůza, např. zmiji jsem viděl asi jen jednou a byla ode mě asi 10 metrů a už to mi nahnalo hrůzu a to jsem jel na kole.. :) Všeobecně mám strach hlavně z pavouků, švábů apod. havěti :D