annas

Vzpomínáte si? Jeden z prvních amerických nekonečných seriálů se vrací na obrazovky – další rodinné spory …

Legenda Dallas – zůstali jen tři původní herci Bobby, Džejár a Sue Ellen …

Budete sledovat?

Nejlepší odpověď
tom004

Zase,o důvod více,nepouštět televizi.

Další odpovědi
anonym

Drive jsem si i dily nahravala , kdyz jsem nebyla doma. Dnes se tomu musim jen divit…
🙂 -iv-

hanulka11

Dříve jsem to sledoval, dnes na televizi nekoukám
připadá mi to ztráta času

dědapetr

Ne nebudu nesledoval jsem ani předchozí Dallas.

Ella

to snad ne? fuj!
Kdyz zacali kdysi davat Dallas, je to par let zpatky, tak to asi po trech dnech stahli z vysilani pro naprosty nezajem TV divaku… myslim, ze u tohohle „pokracovani“ to bude stejne a ja k tomu prispeju…

anonym

Mediální odborníci nevidí přílišnou perspektivu, protože v době dávné premiéry to byla spíše ojedinělá možnost nahlédnout do života bohatších američanů (ještě nebyl bulvár).
Dnes je to překonané, je daleko větší konkurence a hlavně roste přesycenost různými americkými slátaninami na hony vzdálených české mentalitě.
Odhaduje se větší propad než barnumsky avizovaná 1000 a 1 noc, která záhy propadla mimo hlavní vysílací čas.
Většina soudné populace ani nehodlá sledovat z důvodů převažujících v nedávné anketě o Ulici a Ordinaci.

arygnoc

ne.
za prvé: tv nemám.
za druhé: viděl jsem.

GM

Nebudu sledovat. Kdysi jsem na Dallas koukala s otevřenou pusou, ale co bylo bylo. Nevstoupíš 2× do stejné řeky.