Avatar uživatele
annas

Vzpomínáte si? Jeden z prvních amerických nekonečných seriálů se vrací na obrazovky – další rodinné spory …

Legenda Dallas – zůstali jen tři původní herci Bobby, Džejár a Sue Ellen …

Budete sledovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, GM, hanulka11, tom004, dědapetr, anonym, anonym před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Zase,o důvod více,nepouštět televizi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Drive jsem si i dily nahravala , kdyz jsem nebyla doma. Dnes se tomu musim jen divit…
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Dříve jsem to sledoval, dnes na televizi nekoukám
připadá mi to ztráta času

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne nebudu nesledoval jsem ani předchozí Dallas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

to snad ne? fuj!
Kdyz zacali kdysi davat Dallas, je to par let zpatky, tak to asi po trech dnech stahli z vysilani pro naprosty nezajem TV divaku… myslim, ze u tohohle „pokracovani“ to bude stejne a ja k tomu prispeju…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mediální odborníci nevidí přílišnou perspektivu, protože v době dávné premiéry to byla spíše ojedinělá možnost nahlédnout do života bohatších američanů (ještě nebyl bulvár).
Dnes je to překonané, je daleko větší konkurence a hlavně roste přesycenost různými americkými slátaninami na hony vzdálených české mentalitě.
Odhaduje se větší propad než barnumsky avizovaná 1000 a 1 noc, která záhy propadla mimo hlavní vysílací čas.
Většina soudné populace ani nehodlá sledovat z důvodů převažujících v nedávné anketě o Ulici a Ordinaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne.
za prvé: tv nemám.
za druhé: viděl jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nebudu sledovat. Kdysi jsem na Dallas koukala s otevřenou pusou, ale co bylo bylo. Nevstoupíš 2× do stejné řeky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek