Elk

Vzpomínáte rádi na vojnu? I dámy, co jste měli kluky až 2 roky v zeleném?

Nejlepší odpověď
led

„Vojna robí chlapa.“
keď pozerám na dnešné „bábovky“ a umelé „siláky“, dávam tomu za pravdu.

Další odpovědi
rynek878

Já a asi většina z nás,co jsme byli dva roky na vojně, jsem přišel o svou lásku,hold to nevydrželo,ale asi to tak mělo být,jinak vzpomínám jen na ty rošťárny co jsme se tam navyváděli.

ježek14

Bydlela jsem v pohraničí,kde byla vojenská rota s asi 50 vojáky,v lese hláska s 10 vojáky.Hodně holek si mezi nima našlo kluky.Kdyby tam tehdy ti vojáci nebyli,nevím,ne­vím…asi by ta vesnice vymřela.