iwetax

Vzpomínáte rádi na pobyt v porodnici?

Dceři je rok a já pořád s velkou nostalgií vzpomínám na pobyt v porodnici. Jak to máte vy? Podle mě mají porodnice takovou kouzelnou atmosféru.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak na porodnice moc ráda nevzpomínám, spíš na ten okamžik kdy se děti narodily a vždy se mi vybaví,jak byly hrozně malinký a nádherně voněli. Porodnice ne,nemám ráda nemocnice jako takové.

Další odpovědi
panenka

U prvního porodu který u mě trval 11 hodin moc ráda nevzpomínám u toho druhého a třetího už to bylo lepší až na ty některé sestry které byli neochotné vzpomínám na svůj pobyt v porodnici v dobrém.

aramah

Slyšela jsem že Č.B. nic moc, ale to je z doslechu. I když asi před 2roky ,se zde hodně psalo právě o tyto porodnici.Já osobně nemám výhrady ke svím kdysi 4 porodům.

pekynka

Asi určitě záleží na prostředí porodnice a personálu, který se stará, maminka by se měla cítit určitě v bezpečí. Ale víme jaká je v Česku realita, ale jsou i nemocnice kde fungují alternativy a můžeme si vybrat pokud je kapacita a finance. Ještě nám to bude nějaký čas trvat než se to změní, ale určitě nás to bude stát spoustu peněz a třeba si to už nebudeme moci dovolit.

Džanička

Na svůj první porod v Havl.Brodě nevzpomínám zrovna nejlépe,trval 16 hodin,a potom mi syna nechtěli dva dny ukázat..Podruhé jsem byla v Chrudimi,jen jsem se tam celou noc vyspala,a porád se nic nedělo,tak mi udělaly císaře,a já jsem byla ráda,protože jsem si u prvního porodu hodně vytrpěla.Dceru jsem měla pak už u sebe.Takže u mě je to 50 :50.

kapka

Záleží na tom, kde maminka rodí a hlavně na přístupu personálu. Vy jste měla evidentně štěstí. Já si nemohu stěžovat na svůj první pobyt v porodnici, personál super, skamarádila jsem se s mojí spolubydlící na pokoji a několik let jsme pak spolu podnikaly akce s našimi dětmi. Podruhé jsem rodila bohužel jinde a z přístupu sestřiček mám trauma ještě dnes. Raději nevzpomínat…

anonym

Já rád vzpomínám na porodnici.To jsem se tam 6 dnů válel,jen jsem sál mlíčko od maminky a teď? Teď musím dělat jak mongol,moc toho nenaspím,ale místo mlíčka bumbám pivečko. 🙂