Avatar uživatele
iwetax

Vzpomínáte rádi na pobyt v porodnici?

Dceři je rok a já pořád s velkou nostalgií vzpomínám na pobyt v porodnici. Jak to máte vy? Podle mě mají porodnice takovou kouzelnou atmosféru.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, pekynka před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak na porodnice moc ráda nevzpomínám, spíš na ten okamžik kdy se děti narodily a vždy se mi vybaví,jak byly hrozně malinký a nádherně voněli. Porodnice ne,nemám ráda nemocnice jako takové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

U prvního porodu který u mě trval 11 hodin moc ráda nevzpomínám u toho druhého a třetího už to bylo lepší až na ty některé sestry které byli neochotné vzpomínám na svůj pobyt v porodnici v dobrém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Slyšela jsem že Č.B. nic moc, ale to je z doslechu. I když asi před 2roky ,se zde hodně psalo právě o tyto porodnici.Já osobně nemám výhrady ke svím kdysi 4 porodům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Asi určitě záleží na prostředí porodnice a personálu, který se stará, maminka by se měla cítit určitě v bezpečí. Ale víme jaká je v Česku realita, ale jsou i nemocnice kde fungují alternativy a můžeme si vybrat pokud je kapacita a finance. Ještě nám to bude nějaký čas trvat než se to změní, ale určitě nás to bude stát spoustu peněz a třeba si to už nebudeme moci dovolit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Na svůj první porod v Havl.Brodě nevzpomínám zrovna nejlépe,trval 16 hodin,a potom mi syna nechtěli dva dny ukázat..Podruhé jsem byla v Chrudimi,jen jsem se tam celou noc vyspala,a porád se nic nedělo,tak mi udělaly císaře,a já jsem byla ráda,protože jsem si u prvního porodu hodně vytrpěla.Dceru jsem měla pak už u sebe.Takže u mě je to 50 :50.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Záleží na tom, kde maminka rodí a hlavně na přístupu personálu. Vy jste měla evidentně štěstí. Já si nemohu stěžovat na svůj první pobyt v porodnici, personál super, skamarádila jsem se s mojí spolubydlící na pokoji a několik let jsme pak spolu podnikaly akce s našimi dětmi. Podruhé jsem rodila bohužel jinde a z přístupu sestřiček mám trauma ještě dnes. Raději nevzpomínat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já rád vzpomínám na porodnici.To jsem se tam 6 dnů válel,jen jsem sál mlíčko od maminky a teď? Teď musím dělat jak mongol,moc toho nenaspím,ale místo mlíčka bumbám pivečko. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek