Bronzový

Vzpomínáte na svoje první jízdní kolo?

A v kolika letech jste ho dostali ?

Odpovědi:

Bronzový

koupil jsem si ho za peníze získané na brigádě,stálo 600.-Kčs a jmenovalo se: "...chceš-li poznat,co je dřina,kup si kolo Ukrajina..."

Stříbrný

Takzvaný furtšlap. Měl jsem ho asi v pěti letech, nejdřív s postranníma kolečkama, pak mi je táta sundal. Převod byl spojený napevno se zadním kolem, takže když to jelo třeba z kopce, tak se šlapátka točila sama - proto furtšlap.
Tímto způsobem jsem si jednou přivodil hezký otřes mozku. Rentgen mojí lebky v nemocnici, to byla panečku zajímavost!

Pokročilý

Mám staršího sourozence, takže mé první kolo jsem dostal jakmile z něj starší bratr odrostl a dostal nové, poté až sem zase vyrostl dostal jsem bývalé bratrovo kolo. Mé první VLASTNÍ kolo jsem dostal asi v 11ti značka Olpran a vzpomínám si že bylo modlé a už mělo i přehazovačku :D.

klumprt: také jsem jako malý jezdil na jak říkáte furtšlapu, kdy při šlápnutí dozadu to brzdilo, no a stala se mi taky taková příhoda, to kolo ještě nemělo "ruční" brzdu a já si jednou půjčil bratrovo nové tehdy moderní kolo, a tak sem si jel a předemnou odbočka a myslímže bezový keř. Tak si říkám, žádný problém udělám efektní smyk, tak dupnu pedály do reversu a ony se protočily no a já skončil i s kolem zabodnutý v keři :)

Stříbrný

v kolika netuším ale byla to ukrajina a druhý byl favorit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.