FOG

Vzpominate na obrazky ze zvykacek?

Nejvice asi ty „Buble Gum“,s kacerem Donaldem.
/Obrazky plus cisla/.

Nejlepší odpověď
kapka

Jako malá jsem sbírala obaly a obrázky ze žvýkaček, takže jich mám spoustu. Mám je schované. Škoda, že Vám je nemůžu ukázat. 🙂

Další odpovědi
tuCZek

U mně vedly žvýkačky TURBO s obrázky aut jako jediný v širokém okolí jsem měl Vector V2 Twin Turbo a hned 2× !!! :)

PS: sááákra to je odkaz :)))

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/imgres?im­gurl=http://www­.allworldauto­.com/blogs/wp-content/upload­s/2007/03/big_vec­tor_5_450.jpg&im­grefurl=http://www­.allworldauto­.com/blogs/2007/03/13­/return-of-the-vector-supercar-could-happen/&usg=__-8xrMZCEqGFbJ-6p5uPNbpFyYiw=&h=300&w=­450&sz=83&hl=cs&star­t=6&zoom=1&it­bs=1&tbnid=aC­BkuyzZuX-YPM:&tbnh=85&t­bnw=127&prev=/se­arch%3Fq%3Dvec­tor%2Bw2%2Btwin%2Btur­bo%26hl%3Dcs%26cli­ent%3Dopera%26hs%3DZI­U%26sa%3DX%26rls%3Dcs%26­tbm%3Disch%26prmd%3D­ivns&ei=KBegTY­juEsjLswaRzsDi­AQ

Nevím, jestli to bylo Bajo, nebo Pupu, ale v některých býval krátký komiks, ve kterém bylo poslední políčko s rozuzlením prázdné. Obrázek se ukázal, když se po něm poškrtalo mincí.

Salvaje

Já vzpomínám ještě na „tetování“ ze žvýkaček :)

Děda Louda

No, jéje! S titěrnými hýbacími obrázky z donaldů se kšeftovalo, kdo jich měl víc, byl vážen, veleben a ctěn – byly jenom v Tůzu.

vecernice

Jasně že vzpomínám.To byla éra žvýkaček:bajo,pin­g,buble gum a pupu a většinou tam byl ten jmenovaný obrázek.Ale stejně nejlepší bylo pedro.

elektrikář

Kde jsou ty časy žvýkačky byly jen v tůzu, v obchodním domně Bílá Labuť byl na ně první automat doslova žvýkačka za kačku.Jako děti jsme tam číhali pokud automat selhal šli jsme za vedoucím ať nám jí po přepočítání vyndá.Bylo to v roce 1959