knedlik

Vzpomíná si někdo ještě na seriál „Spadla z oblakov“? Byl o malé dívce z jiné planety.

Odpovědi
kropitko

Ano vzpomínám, jmenovala se tuším Majka,,,

annas

Rovněž si vzpomínám, to je ale nejméně 20 let. Byla to dívka mimozemšťanka, která zhotovovala různé předměty.
Měla kamarády kluky.

led

1978 – Majka z planéty Gurun – Zuzana Pravňanská
http://www.fdb­.cz/lidi/122829-zuzana-pravnanska.html

Příběh dětí z podtatranské obce Čabovce a Majky – holčičky z planety Gurun. Je začátek prázdnin a dva kamarádi Slavo Kompiš a Karol Čutka se vydávají v podvečer do místního lomu. Najednou uvidí holčičku, která se prochází po hladině jezírka a kolem hlavy ji srší podivné jiskry… Tak začíná třináctidílná série dobrodružství, při které se Majka postupně dovídá, co je to radost a přátelství, sníh a slzy. Děti se zase seznamují se zázraky, které se běžně užívají na planetě Gurun

Bol to náš obľúbený seriál. Marek Landl nám rozprával zážitky z nakrúcania, bolo ich neúrekom. Bola s ňou zábava. Najhoršie bolo pre ňu nemeniť mimiku tváre, hlavne keď sa ju snažili rozosmiať. 🙂

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/69800-spadla-z-oblakov/

ten který je

Ano vzpomínám si jak se zadívala takovým zvláštním pohledem a v jejích očích se začali dít takové divné věci.