Avatar uživatele
anonym

Vzpomenete si, vy starší, na jeden vědecko-fantastický film?

Tento film jsem viděl v 70-tých letech v kině. Pravděpodobně byl francouzské výroby a barevný. Děj se odehrával v nějaké laboratoři, kde posádku ponorky zmenšili tak, že ji injekci aplikovali do krevního oběhu významného pacienta a úkolem posádky bylo odstranit (asi) nějaký nádor (snad) v mozku. Cestou krvního oběhu se potýkali nebezpečím, hlavně bojovali s bílými krvinkami a na závěr se posádka vrátila jinou cestou než měla a to uchem. Rád bych ten film po několika desetiletí opět viděl, tedy pokud by se na internetu našel. Tak co, vzpomenete si ?
Doplňuji:
Přátelé, a623682@drdr mi dost poradil, ale zarazil mne ten rok 1987, ale dědapetr vložil odkaz na databázi filmů, který je přesně ten, co jsem hledal. Děkuji vám oběma. Rád si na něj po tolika letech podívám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, dědapetr, briketka10, gagaga, gecco před 3361 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím že to je tento film,snad.

http://www.csfd­.cz/film/2747-fantasticka-cesta/

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
a623682@drdr

Bohuzel asi jsem nenasel to co bys presne chtel, ale podobnej namet ma i film „Inner Space“, i kdyz je o dost novejsi. Nicmene ten je inspirovan filmem „Fantastic Voyage“, kterej uz uz z roku 1966, ale americkej. Mel knizni pokracovani s nazevm „Fantastic Voyage II: Destination Brain“ (Issac Asimov, 1987). Treba pri hledani tedlech filmu narazis i na svuj hledany film, kterej ma stejnou tematiku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Vzpomenu.
Na název se ale neptáš 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Film už mám v PC a jakmile bude chvilka, rád se podívám a vřele doporučuji.

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

www, na název filmu jsem se neptal, protože jsem ho nevěděl, ale z otázky to tak vyplívá, že hledám „název“ filmu, nebo podle tebe ne e ? 🙂

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek