Vzpomenete si, vy starší, na jeden vědecko-fantastický film?

Tento film jsem viděl v 70-tých letech v kině. Pravděpodobně byl francouzské výroby a barevný. Děj se odehrával v nějaké laboratoři, kde posádku ponorky zmenšili tak, že ji injekci aplikovali do krevního oběhu významného pacienta a úkolem posádky bylo odstranit (asi) nějaký nádor (snad) v mozku. Cestou krvního oběhu se potýkali nebezpečím, hlavně bojovali s bílými krvinkami a na závěr se posádka vrátila jinou cestou než měla a to uchem. Rád bych ten film po několika desetiletí opět viděl, tedy pokud by se na internetu našel. Tak co, vzpomenete si ?
Doplňuji:
Přátelé, a623682@drdr mi dost poradil, ale zarazil mne ten rok 1987, ale dědapetr vložil odkaz na databázi filmů, který je přesně ten, co jsem hledal. Děkuji vám oběma. Rád si na něj po tolika letech podívám.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Myslím že to je tento film,snad.

http://www.csfd­.cz/film/2747-fantasticka-cesta/

Další odpovědi
a623682@drdr

Bohuzel asi jsem nenasel to co bys presne chtel, ale podobnej namet ma i film „Inner Space“, i kdyz je o dost novejsi. Nicmene ten je inspirovan filmem „Fantastic Voyage“, kterej uz uz z roku 1966, ale americkej. Mel knizni pokracovani s nazevm „Fantastic Voyage II: Destination Brain“ (Issac Asimov, 1987). Treba pri hledani tedlech filmu narazis i na svuj hledany film, kterej ma stejnou tematiku.

www

Vzpomenu.
Na název se ale neptáš 🙂

anonym

Film už mám v PC a jakmile bude chvilka, rád se podívám a vřele doporučuji.

anonym

www, na název filmu jsem se neptal, protože jsem ho nevěděl, ale z otázky to tak vyplívá, že hledám „název“ filmu, nebo podle tebe ne e ? 🙂