Vzpomenete si v jakém sledu vycházely časopisy …

… pro děti,mládež a dospívající mládež? Ty časopisy,který vycházely před rokem demokracie!
P.S. Popřípadě na cenu těchto periodik?

Nejlepší odpověď
fablen

měla jsem oblíbený Kolobok (ruský), který vycházel včetně modrých plastových gramofonových desek a kromě povídání na něm byly i písničky, pak Bravíčko v němčině od kluka ze severních Čech, který mi jej pravidelně zasílal. Z našich časopisů Mladý svět byl skvělý a jako dítě Mateřídoušku. Pionýrskou stezku si matně také vybavuji.

Další odpovědi
Drap

Mateřídouška, Ohníček, Sedmička, oblíbené ABC, Mladý svět...........bylo jich více, ale ta paměť.

Damiana

Myslím – jestli se dobře pamatuji, tak to byla Mateřídouška, Sluníčko, Čtyřlístek, Ohníček, Sedmička pionýrů, Pionýrská stezka (tady si nejsem příliš jistá přesným názvem), Mladý svět.
Já hltala Bravíčko – pochopitelně v němčině, občasný „dovoz“ v salátovém vydání…:-)