Vzpomenete si na seriál s kreslenou postavičkou, který vznikl před 40 lety?

Všichni tento seriál důvěrně známe. Postavička se narodila v Ahnikově nedaleko Kadaně. 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Z různých zdrojů vím, že z Kadaně pochází Josef Dvořák. Mám ho spojeného, kromě jiného, se seirálovým maxipsem Fíkem, proto jsem tipovala.

Až po své reakci jsem si teprve ověřila. Je to tak. Maxipes Fík bude slavit narozeniny. Má výhodu, že roky mu přibývají, ale jinak nestárne. Sice jsem ho pravidelně nesledovala, ale občas, když býval Večerníček na ČT 1.

http://www.no­vinky.cz/vase-zpravy/ustecky-kraj/chomutov/3034-10989-maxipes-fik-slavi-narozeniny-v-kadani.html

Další odpovědi
zjentek

T-Max Fík není postavička, ale pes!

marci1

Fík je boží. 🙂 Je tak slavný, že je po něm pojmenováno nábřeží v Kadani. 🙂
cs.wikipedia.or­g/wiki/Nábřeží_Ma­xipsa_Fíka

anonym

Ad marci1 – rozdvojená osobnost?
Jedna umí vložit odkaz, druhá nikoliv. Nějak to nechápu.

Nelze si toho nevšimnout. Není to ojediněle.

anonym

Zjentek, a krteček je stavebnice?