Vzpomenete si na sázenky sportky,kde byly pod čísly uvedeny i druhy sportu?

Pod jedničkou byly boby,pod dvojkou box,pod 3.....
Doplňuji:
Já objevil tento tiket – český.

http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/72328/sportka-slavi-55-vyroci.html

Nejlepší odpověď
anonym

Jojo, já tenkrát sázela podle sportů, které jsem měla ráda (krasobruslení, jezdectví, pětiboj atd.) Nikdy jsem nic nevyhrála. Mnohem později jsem propadla stíracím losům a od té doby jsem hazard opustila.

Další odpovědi
Děda Louda

No jistě. Každý si pak mohl namixovat číselnou kombinaci podle svých oblíbených disciplín. Jednou ze všeobecně nejoblíbenějších byly bezesporu gorodky, protože nikdo nevěděl, co to vlastně je. To byl příspěvek přítele nejvěrnějšího (jímž ovšem nebyl pes).

mosoj

Barbakane ty mně snad čteš myšlenky. Zrovna nedávno jsem na to vzpomínal.
Sehnat ale obrázek tiketu je docela kumšt. Tento tiket jsem vyplňoval v roce 1958 když už jsem chodil do měšťanky do městečka kde byla pošta a na tyto sázenky jsem sázel 1 ks za tři Kčs ! a třásl se na 1.pořadí. Tenkrát byla hlavní výhra na šest čísel ( žádné ptákoviny) a činila max 40 000 Kč. Nepředstavitelné peníze.
Ten tiket měl najednou tři takováto pole. Po vyplnění a zaplacení si pan poštmistr dvě pole utrhl a jedno mně nechal ke kontrole.
Pak už jsem čekal jenom na pondělní Rudé Právo nebo později na přímý přenos tahu v TV Mánes.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/565386/Vys­trizek.JPG
Doplňuji:
Hanulko a tu dřevěnou krabičku navrch se sklem jsem měl taky.

hanulka11

ty sázenky pamatuji /tatínek sázel pravidelně ,ale bohužel sporty ne
měli jsme doma i takovou krabičku napodobeninu tiketu a tam byly kuličky a s tím sis zatřepal a jaká čísla ti padla ty sis vsadil :D:D:D

anonym

Ano

A také si pamatuji, že v naší rodině vždy po tahu vyhrál sport číslo (teď už nevím jaké) – košíková.

Conchus

Vzpomínám, bylo to hezké mámení peněz z lidí pod záštitou socialistického sportu. Gorodky si také pamatuji, dokonce jsem je i jednou hrál, ale bylo to dost nudné vytloukání různě postavených kolíků ve vymezeném prostoru jedním větším, který se proti té konstrukci metal.

mosoj

Pokusil jsem se to zvětšit, ale z prdu kuličku neuděláš.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/565392/Vys­trizek.JPG

hanulka11

prima ,pěkně jsme si zavzpomínali – diky