Bronzový

Vzpomenete si na nějaký film, při kterém jste se báli?

Vzpomenete si na nějaký film, který vás tak vtáhnul do děje, že jste se při sledování báli? A pak ještě nějakou dobu? Tak jaký to byl film. Sdělte nám své zážitky? Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Poprvé jsem se bála u 3:15 zemřeš dále pak u The conjuring, některých dílech Saw a V zajetí démonů, Jesabelle, zmeškaný hovor 1 nebo Zrcadla a jiné

Další odpovědi:

Bronzový

Sem postupem času otupěl vůči tomu.

Bronzový

Já sleduju seriál The walking dead a u toho se většinou docela dost bojím a jsem vtáhlá do děje.

Bronzový

to už mi bylo asi 16 :D a sledoval jsem doma sám docela vostrej horor o vymítání ďábla a byla největší vichřice co v životě pamatuju a vyvracela stromy v okolí a déšť s kroupama pršel "vodorovně" a bušil přímo do velkého okna v obýváku. Myslel jsem, že to okno nevydrží a zrovna v nejtvrdších chvílích, kdy ten démon s nima "vyčůral" (oklamal je při vymítání) a smál se jim, vypadl proud. :D :D prostě super hororová atmosféra (jedněm lidem ta vichřice ale bohužel vzala část střechy)

Pokročilý

Vzpomínám a jsou to hned 2 filmy, tím prvním je Jurský park, a všechny jeho díly, celkově toho děje jsem se nijak zvlášť nebála, ale pak jsem třeba při spaní měla před očima ty dinosaury jak útočili na ty lidi, apod. a celkově ty fuj scény. Tím druhým filmem jsou Čelisti nebo filmy se žraloky, žraloci mi nijak zvlášť nevadí, ale ty filmy s těmi útočícími žraloky, a ty kusy těl, na ty se nerada koukám.

Zlatý

"Stalo se za bílého dne". Švýcarský film starý 55 let při jehož sledování jsem poprvé a naposledy viděl spontánně reagovat učebnu plnou 14 letých pubertálních kluků. Nebáli se o sebe ale o malou holčičku !!!!! Vynikající film jehož děj a název si pamatuji i po 55 letech.

Ano točily se a točí pěkné filmy ne jenom americký brak. Bohužel amerikanizace nás pohlcuje.

Pokročilý

Naposledy to byl krátký filmeček Bedfellows, jen ten jumpscare se jim moc nepovedl
http://youtu.be/…

tenhle je taky fajn :)
https://youtu.be/…

Daleko víc mě dokázalo vyděsit mluvené slovo (kde člověk používá vlastní fanzazii). Doporučuji horor Robert Ervin Howard - Dračí sémě

Pokročilý

Volba prezidenta

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.