Kelt

Vzpomenete si na nějaký film, při kterém jste se báli?

Vzpomenete si na nějaký film, který vás tak vtáhnul do děje, že jste se při sledování báli? A pak ještě nějakou dobu? Tak jaký to byl film. Sdělte nám své zážitky? Děkuji.

Nejlepší odpověď
ShadyPony

Poprvé jsem se bála u 3:15 zemřeš dále pak u The conjuring, některých dílech Saw a V zajetí démonů, Jesabelle, zmeškaný hovor 1 nebo Zrcadla a jiné

Další odpovědi
jáára

Sem postupem času otupěl vůči tomu.

chachar1922

Já sleduju seriál The walking dead a u toho se většinou docela dost bojím a jsem vtáhlá do děje.

BANAN93

to už mi bylo asi 16 :D a sledoval jsem doma sám docela vostrej horor o vymítání ďábla a byla největší vichřice co v životě pamatuju a vyvracela stromy v okolí a déšť s kroupama pršel „vodorovně“ a bušil přímo do velkého okna v obýváku. Myslel jsem, že to okno nevydrží a zrovna v nejtvrdších chvílích, kdy ten démon s nima „vyčůral“ (oklamal je při vymítání) a smál se jim, vypadl proud. :D :D prostě super hororová atmosféra (jedněm lidem ta vichřice ale bohužel vzala část střechy)

Lů18

Vzpomínám a jsou to hned 2 filmy, tím prvním je Jurský park, a všechny jeho díly, celkově toho děje jsem se nijak zvlášť nebála, ale pak jsem třeba při spaní měla před očima ty dinosaury jak útočili na ty lidi, apod. a celkově ty fuj scény. Tím druhým filmem jsou Čelisti nebo filmy se žraloky, žraloci mi nijak zvlášť nevadí, ale ty filmy s těmi útočícími žraloky, a ty kusy těl, na ty se nerada koukám.

mosoj

„Stalo se za bílého dne“. Švýcarský film starý 55 let při jehož sledování jsem poprvé a naposledy viděl spontánně reagovat učebnu plnou 14 letých pubertálních kluků. Nebáli se o sebe ale o malou holčičku !!!!! Vynikající film jehož děj a název si pamatuji i po 55 letech.

Ano točily se a točí pěkné filmy ne jenom americký brak. Bohužel amerikanizace nás pohlcuje.

Lurius

Naposledy to byl krátký filmeček Bedfellows, jen ten jumpscare se jim moc nepovedl
http://youtu.be/0z6xGU2_­g9s

tenhle je taky fajn :)
https://youtu­.be/adap4rzlM2I

Daleko víc mě dokázalo vyděsit mluvené slovo (kde člověk používá vlastní fanzazii). Doporučuji horor Robert Ervin Howard – Dračí sémě

agentpv

Volba prezidenta