Kelt

Vzpomenete si na nějaký film, kde je přestřelka tváří v tvář?

Klasické případy jsou Tenkrát na západě, Poslední vlak z Gun Hillu a pod. To jsou ale starší věci, neznáte něco nového?. Děkuji

Odpovědi
Rokio

Co třeba Návrat do budoucnosti 3. Tam na konci mělo dojít k přestřelce mezi pomocníkem vědce, který sestrojil stroj času a obávaným kovbojem. Nakonec to ale chtěl pomocník vědce řešit na férovku (pěstní souboj), ale to se kovboji nelíbilo, a tak ho střelil. Střelil ale do kovadliny, kterou měl pomocník vědce na břiše, což ho bolelo, a tak kovboj byl nechráněný, čehož využil pomocník vědce.