Zlatý

Vzpomenete si kolik jste dostali žihadel od včel nebo vos?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nikdy jsem to nepočítal.Bydlel jsem na vesnici,z jedné strany zahrady měl včely můj děda a na druhé straně hned za plotem soused,takže dostat žihadlo od včely mi přišlo běžný.

Další odpovědi:

Bronzový

Cca 5-6 za běžného provozu a cca 20 když jsem jako dítě šlápl do hnízda v lese.
Asi se divíte, že tak málo, ale jsem ještě mladej a hlavně bodavému hmyzu se snažím hodně vyhýbat.

Zlatý

Zajímavé je, že jako dospělý si nevzpomínám. Vosy ani včely neodháním, nic proti nim nemám. Jako kluk ano a naposledy několikrát na motorce když do mně včela naletěla, ale to bylo někdy v roce 1976.

Zlatý

Tak to vím úplně přesně - nepočítaně )) Včetně dalších žihadel od čmeláků, mravenců, atd..

To myslíš za celý život nebo jednorázově? Nejhorší bylo vlítnutí včely nebo vosy (teď už nevím přesně) pod košily při nástupu do MHD. Tak jsem to vydržel až do výstupu (asi 10 minut jízdy). Pak jsem rozepl košily a ona odletěla. Břicho jsem měl celé červené. Nejhorší jízda v MHD, ale furt lepší ji mít pod košilí, než aby napadla někoho alergického.

Zlatý

Vzpomenout se dá lehce ! Bylo to ( prozatím ) jen jednou ! Odhrnovala jsem závěs a ta potvůrka byla v něm. Nelíbilo se jí to a tak bodla. Zásah byl do jater a tak doufám, že mi dlouho v pohodě vydrží ! :-)))

Zlatý

dvě - jednou jsem jako malej prcek šláp do vosího hnízda, ale zdrhal jsem tak rychle, že mě píchla jen jedna. Přímo doprostřed p...e :{))>
Podruhý - ještě taky jako malej kluk, i když o několik let později, jsem měl blbej nápad zamáčknout vosu rukou...

Zlatý

Spoustu, do tolika ani neumím počítat.

Bronzový

Jednotlivě spoustykrát.
Hromadně jsem to opravdu nestihl počítat, jen si pamatuji, že se mne děcka bála a "přátelé" smáli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.