JájsemRaibek

Vzpomenete si, jakou hru hráli v písni od Dalibora Jandy a jak se tato hra hraje?

Jak se ta hra jmenuje, která se objevuje v písni Dalibora Jandy? A jak se ta hra vlastně hraje?
Vzpomínejte, nehledejte.

Nejlepší odpověď
iceT

Kličkovaná a jak se hraje? To fakt nevím, ale když si vzpomenu na text písně, takje to vlastně o tom, že kluk chce, holka taky, ale nechce se dát snadno, tak kličkuje, uhýbá a nakonec se stejně poddá, teda když fakt chce.

Další odpovědi
marci1

Hledat nemusím, hráli kličkovanou. 🙂

Emefej

Byla to kličkovaná. Hraje se takto: „Dej mi. Nedám! Dej mi. Tak jo.“

Lamalam

Kličkovaná! Jak se hraje nevím.

Funna

jak píšou „holky“ (promiňte dámy za to oslovení) hráli kličkovanou…a ta má pravidla taková, jaká ti protihráčka (u žen protihráč) dovolí .-)

dubraro

Zdá se, že existuje řada rozdílných her s názvem Kličkovaná. Nejčastější verze jsou jednoduchá počítačová hra, kdy hráč vede jeden objekt tak, aby se nedotkl jiných, další sportovní hra je něco podobného slalomu.
Samotný autor textu písničky to chápe spíš jako kličkování člověka mezi ranami osudu: http://blog.ak­tualne.cz/blo­gy/jan-kruta.php?ite­mid=5771
Já jsem to v té době chápal jako jiný název pro hru vadí-nevadí.

Alf69

Kličkovanou, ale jak se to hraje🤔👀🙏🏻🙈❓
Snad takto: Ale jo! , ale ne! a tak pořád dokola, až podlehne😂