iceT

Vzpomene si někdo na název seriálu?

Pravděpodobně australský,do­brodružný,hlav­ní postavou byla žena,která měla dva syny s mužem jehož milovala,ale kvůli něčemu se pohádali a ten muž jí mladšího nebo staršího(už nevím) syna hned poté co porodila,unesl a vychoval jej k obrazu svému,čili z něj vychoval spratka bez zábran.Rodiče se pak nějak dost dlouho neviděli,oba byli tvrdohlaví,ona mu měla něco odpustit,ale jak prohlásila „Až zamrzne peklo.“
Jejich synové se nikdy neviděli,až se celá rodina setkala na nějaké cestě někde v horách,a jak si nechtěli uhnout z cesty,tak jeden syn druhého zastřelil,nevě­děli,že jsou bratři.A tehdy peklo rozmrzlo.
Jen si nejsem jistá,jestli v příběhu nehrály roli i diamanty a jejich těžba…Dávali to v tv někdy v 90tých letech.Díky.
Doplňuji:
jojojojo,to je ono,jsem jen zapomněla zmínit jméno toho muže,to jsem si pamatovala,a taky tu větu Až zamrzne peklo.Děkuju Haňulko…

Nejlepší odpověď
hanulka11

píšete to trochu jinak ale přesto nabízím…nebude to tento?

http://www.fdb­.cz/film/15910-planouci-pobrezi-mountain-of-diamonds.html
Doplňuji:
to jsem ráda