Tyuk

Vzorky o.b

Když jsem si objednala vzorky zdarma o.b tamponů,platím za to něco? poštovné,nebo tak..? :) Děkuju za odpověď..
Doplňuji:
A taky bych chtěla vědět kolik tam těch vzorků je,a do kdy to asi příjde..díky.. :))

Nejlepší odpověď
hanulka11

ne, nic platit nebudeš

Další odpovědi
Drap

Počet vzorků nemusí být vždy stejný, zvláště když se rozesílají zdarma. Záleží na distributorovi vzorků. Obdobné je to s termínem dodání.Nikdo ndokáže odhadnout, kolik toho daná agentura na rozezílání má. Dá se pouze říct, že to příjde druhý až třetí den po odeslání.