petra15

Vznikaji castym pitim mleka hnede skvrny na kuzi ?

…zaroven pri caste konzumaci mlecnych vyrobku ?

Nejlepší odpověď
anonym

Mlékem to opravdu, ale opravdu není.
Většinou jde o skvrny související s poruchou trávení, hlavně jater. Proto se jim také říká „jaterní skvrny“. No a protože játra dostávají během našeho života dost zabrat a v přibývajícím věkem je to stále horší, tak se jim také říká „stařecké skvrny“.
Prima na takové poruchy je ostropestřec mariánský. Ten doslova miluju a alergoložka si neví rady, proč se mi během pár týdnů radikálně zlepšily jaterní testy.

Zkus se podívat na přiložený článek (ale na internetu je o této problematice hodně věcí k pročtení).
novinky.cz/ze­na/zdravi/303878-co-muze-pokozka-prozradit-o-vasem-zdravi.html Hnědé skvrny na kůži, Masérka Danka
Máte a stále se vám dělají hnědé skvrny na kůži? Potom zvyšte příjem antioxidantů. Volné radikály jsou v převaze. Aby tělo zvládlo situaci, ochrání nás tím, že nám vzniknou hnědé skvrny na kůži (uložení do pokožky jedovatých látek … masaze-dana.cz/blog/ca­tegory/hnede-skvrny-na-kuzi/

Další odpovědi
Drap

Co je to za nesmysl ? Kdo ti řekl že po mléce vznikají skvrny na kůži ? Pokud je člověk zdraví, tak může pít mléko každý den.

štamgast

Já piju mléko tak dvakrát-třikrát týdně a jogurty jím tak čtyřikrát týdně a žádné skvrny nemám.

bolak

hoď sem fotku, já ti řeknu od čeho to je