Avatar uživatele
petra15

Vznikaji castym pitim mleka hnede skvrny na kuzi ?

…zaroven pri caste konzumaci mlecnych vyrobku ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mlékem to opravdu, ale opravdu není.
Většinou jde o skvrny související s poruchou trávení, hlavně jater. Proto se jim také říká „jaterní skvrny“. No a protože játra dostávají během našeho života dost zabrat a v přibývajícím věkem je to stále horší, tak se jim také říká „stařecké skvrny“.
Prima na takové poruchy je ostropestřec mariánský. Ten doslova miluju a alergoložka si neví rady, proč se mi během pár týdnů radikálně zlepšily jaterní testy.

Zkus se podívat na přiložený článek (ale na internetu je o této problematice hodně věcí k pročtení).
novinky.cz/ze­na/zdravi/303878-co-muze-pokozka-prozradit-o-vasem-zdravi.html Hnědé skvrny na kůži, Masérka Danka
Máte a stále se vám dělají hnědé skvrny na kůži? Potom zvyšte příjem antioxidantů. Volné radikály jsou v převaze. Aby tělo zvládlo situaci, ochrání nás tím, že nám vzniknou hnědé skvrny na kůži (uložení do pokožky jedovatých látek … masaze-dana.cz/blog/ca­tegory/hnede-skvrny-na-kuzi/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co je to za nesmysl ? Kdo ti řekl že po mléce vznikají skvrny na kůži ? Pokud je člověk zdraví, tak může pít mléko každý den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Já piju mléko tak dvakrát-třikrát týdně a jogurty jím tak čtyřikrát týdně a žádné skvrny nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

hoď sem fotku, já ti řeknu od čeho to je

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek