Vzniká uzavřením manželství mezi Češkou a Němcem nárok na dvojí občanství, když se manželka odstěhuje po svatbě do SRN?

Doplňuji:
No tak. Nikdo nezareaguje? To si to mám vyhledat sama? A takovou krásnou příležitost jsem dala, aby se někdo blýsknul.

Nejlepší odpověď
Syd

Ah, já hloupá už chtěla odpovídat. Chyba lávky byla, že jsem si nepřečetla doplnění. Příště se neptejte na otázky, na které znáte odpověď sama jenom proto aby se někdo „blýsknul“. Tahle stránka je tady od něčeho jiného.
A to, že jste se nepokusila to vyhledat sama, asi taky neni uplně nejvhodnější zmiňovat.