fira

Vzkaz pro ReHu

Asi se budete divit ale mám známého který na dráze pracoval dlouhé roky.Nyní šel do předčasného důchodu o 3 roky dřív.A ten mi řekl že dostal takové odstupné že by tu mohl v klidu být do 80 let.Ty peníze mu nezávidím,dokonce mu je přeju ale většina z nás pracuje a nedostanou nic a nebo velmi málo.Je to vůči ostatním nespravedlivé.

Odpovědi
trenkyvkině

vzkazy si pište majlem vy trubičky tohle je otázkovej server