Lyn

Vzhledový rozdíl – zásnubní prsten vs. normální z bílého zlata.

Kde je rozdíl? Kromě ceny? Myslím tím, když přijdu do zlatnictví, vidím prsteny, které jsou z mého pohledu zcela stejné jako zásnubní. Například když by muž koupil své budoucí ženě prsten za 500,–- může vypadat stejně (materiál + zirkon) jako zásnubní, na tom prstenu to přeci napsané není, kolik stál (to by mi prozradilo že se jedná o zásnubní, jelikož jsou o dost dražší).

Nejlepší odpověď
Deli

Podle mne by správný zásnubní měl mít kamínek – bílý, tedy zirkon (u majetnějších diamant).

No a jinak – poznáte to z toho, jak Vám ho daruje. Když jen jako dárek, nebude se mu třást hlas a ruce a nepožádá Vás o ruku 🙂
Tedy rozbalte, vydechněte – a vyčkejte co on…

Další odpovědi
venkovan

Na prstenu je punc.
Ale řekl bych, že nezáleží na ceně zásnubního prstenu jako na jeho významu proč a kdo ho dává.
S mým pohledem na věc, kdybych byl žena a partner mi dal zásnubní kroužek ze slámy, by mi byl cennější než kdyby byl ze samotného zlata a diamanty.

Drap

Neni důležitá cena, někdy může být na koleně umotaný kroužek z drátu lepším zásnubním prstenem , než ten z dimantem. Záleží hlavně na těch zasnoubených.