Mili @

Vždycky v něčem musíme patřit ke špičce???

Češi jako největší škůdci Země. Ze 153 států jsme 14. Češi se stali národem, který svým neekologickým chováním zanechává na Zemi jeden z nejvýraznějších otisků. A svou pozici navíc úspěšně posilují.

Nejlepší odpověď
dudu

Kolektivizace zemědělství a zestátnění majetku hrubě narušilo u následných restituentů vztah a lásku k půdě, lesům jakož i přírodě vůbec a peníze jsou až na prvním místě. Plundrování životního prostředí nebrání ani tzv. zelení, protože ti vedou žabomyší války o detaily a velké průšvihy zůstávají nepovšimnuty.

Další odpovědi
Monny

Češi už jsou takový,když někde něco udělají tak se po nich opičíme.Vše jsme rozprodali a ničeho si nevážíme.Ekologický chování je nám cizí.Kde jsou naše lesy a pod.???Hlavně že mají ze všeho peníze a na ekologii kašlou.

hanulka11

asi to bude tím,že se stále ještě učíme žít ekologicky, nebylo nám to vštipováno