Avatar uživatele
květinka.lil

Vždycky když se na tuto stránku přihlásím, tak se mi všechny otázky vymažou. Proč ?

Když se přihlásím a dám si svoje otázky, napíše mi to tam ,,otázka byla smazána´´Dělá to tak všem ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3361 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vše asi ne,ono záleží jakou tu otázku vždy položíš,zda už nebyla položena stejná.Než ji sem příště vložíš,zadej ji do vyhledavače vpravo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Vaše příspěvky neobsahovaly v poli pro otázku otázku (Dobrý den. Nemohu si pomoct…), proto byly ze serveru dočasně odstraněny. Administrátor je po upravení do správného tvaru na server navrátil.

Chcete-li se vyvarovat mizení otázek, prostudujte prosím, pravidla serveru a nápovědu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Myslím, že to tak „dělá“ málokomu – vzhledem k tomu, že otázek ´neustále´ přibývá…
😉
Zřejmě se neumíš správně zeptat (položené otázky musí splňovat i jistá formální kriteria)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mně to tak u prvních otázek dělalo taky ..asi nějakej robot nebo co, neboj, von se zaběhne ;p

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

vzhledem k tomu, že máš 3 body, tak jsi položila max. tři otázky vč. téhle…takže slovo „všechny“ pro 2 kousky je trochu přehnané…a jak píše gecco, zřejmě tvoje „otázky“ nesplňovaly místní kodex (mazatelé se rádi ohání tímhle slovem), tak je někdo označil ke smazání…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek