květinka.lil

Vždycky když se na tuto stránku přihlásím, tak se mi všechny otázky vymažou. Proč ?

Když se přihlásím a dám si svoje otázky, napíše mi to tam ,,otázka byla smazána´´Dělá to tak všem ?

Nejlepší odpověď
anonym

Vše asi ne,ono záleží jakou tu otázku vždy položíš,zda už nebyla položena stejná.Než ji sem příště vložíš,zadej ji do vyhledavače vpravo.

Další odpovědi
Odpovědi.cz

Vaše příspěvky neobsahovaly v poli pro otázku otázku (Dobrý den. Nemohu si pomoct…), proto byly ze serveru dočasně odstraněny. Administrátor je po upravení do správného tvaru na server navrátil.

Chcete-li se vyvarovat mizení otázek, prostudujte prosím, pravidla serveru a nápovědu.

gecco

Myslím, že to tak „dělá“ málokomu – vzhledem k tomu, že otázek ´neustále´ přibývá…
😉
Zřejmě se neumíš správně zeptat (položené otázky musí splňovat i jistá formální kriteria)…

zjentek

mně to tak u prvních otázek dělalo taky ..asi nějakej robot nebo co, neboj, von se zaběhne ;p

Funna

vzhledem k tomu, že máš 3 body, tak jsi položila max. tři otázky vč. téhle…takže slovo „všechny“ pro 2 kousky je trochu přehnané…a jak píše gecco, zřejmě tvoje „otázky“ nesplňovaly místní kodex (mazatelé se rádi ohání tímhle slovem), tak je někdo označil ke smazání…