Vždy, když mě dojde delší SMS, tak se mi zobrazí jen část a zobrazí se mi [poškozená zpráva] a zobrazí se mi jako

nepřečtená zpráva nějaká, kterou sem již přečetl třeba před měsícem, co mám udělat, aby se mi zobrazila celá ta dlouhá zpráva?

Nejlepší odpověď
baghira

Standardní SMS má 160 znaků bez diakritiky, a měl by to zobrazit každý telefon.

Některé telefony tento standard různě obcházejí – používají diakritiku (při používání diakritiky je počet znaků menší; 70 – 140, podle kódování) a nebo dlouhou sms pošlou jako několik krátkých a předpokládají, že si to telefon příjemce nějak dá dohromady (což, jak sám vidíš, nemusí fungovat na sto procent a s každým telefonem).

Pokud ti takhle zlobí i „standardní“ sms, je telefon zřejmě vadný. Pokud zlobí jen „nestandardní“ sms, tak telefon z nějakého důvodu tyto finty neumí nebo nechce umět.

Další odpovědi
tiktak

Ahoj!
No taky mě to takto zlobilo a navíc chodili zprávy pak napůl normálně čínsky.Když se to opakovalo,tak mi došly nervy a stáhnul jsem si GO SMS PRO
Tady jde všecko bez problémů a navíc s dalšími super funkcemi.
Můžeš psát zprávy jak dlouhý chceš,jestě se mi nestalo,aby se sms nějak trhaly a nebo ztrácely.
PRO SAMSUNG GALAXY S I9000 suber bomba na posílání sms