ki-qi

Vzdát se pejska???

Dobrý den potřebuji poradit. Můj táta mi před rokem a půl pořídil pejska, mám ho strašně moc ráda a nechci ho dát. Mamka si poslední dobou stěžuje že se 10 let nikam nepodíváme já si to taky moc dobře
uvědomuju ale Toffiho se nechci vzdát. Nevím co mám dělat poraďte mi prosím. Nechci se vzdát pejska ale taky nechci sedět furt doma.

Nejlepší odpověď
Houslovyklic

Neexistuje někdo, kdo by ho mohl občas pohlídat? Prarodiče, kamarádka, sousedi… Pak je ještě možnost nechat si psa pohlídat v psím hotelu, ale to je asi trochu finančně náročné.
Pejska bych se ale nevzdávala, pokud je to kamarád…:-)

Další odpovědi
www

Zcela klasický problém těch, co si na přání dítěte bezhlavě pořídí do rodiny psa.
Ze zkušenosti vím, že časem přibudou problémy další a napětí se bude stupňovat. Proto si myslím, že pouze včasné vyřešení může jak rodině, tak i zvířeti prospět.
Vhodným a přijatelným řešením se dle mého názoru jeví darovat pejska někomu z odpovědných rodinných přátel, případně starším lidem a podílet se na jeho adaptaci.

Další, přirozenou a nejlepší možností, je zvíře si ponechat a jemu se přizpůsobit včetně celé rodiny !

hanny 2

Pejska se určitě nevzdávej,to by sis do smrti vyčítala! Vozte ho s sebou,pokud to jde,jinak přece existují hotely pro pejsky,kde na tebe Toffi určitě rád počká!

Hamon

A problem je v cem, v hlidani nebo v penezich? Jestli jde o hlidani, problem neni, jestli jde o penize, bude jen hur.

Maljian

Máme taky pejska, fenku 🙂 Když jedeme na dovolenou, většinou ji hlídá moje babička. Zůstanou i s dědou na týden u nás doma, spí u nás a starají se o ni. Minulý rok babička čas neměla, tak jsme vzali Šej na dovolenou s námi. Byli jsme v Blansku v hotelu Panorama, takže jsme jeli autem a zavřeli ji na cestu do přepravky, připoutali jsme ji vedle mě na sedadlo. V hotelu nebyl problém, když tam psi můžou a program jsme trochu přizpůsobili, aby mohla všude s námi (ZOO, procházky, atd..). A nebo zvolte ten psí hotel, i když já osobně bych tam pejska teda nedal. Přeci jen je lepší nechat hlídat pejska někoho, koho člověk zná a ví, že se o něj postará dobře. Navíc by Šejnin v kotci nevydržela, ona je takový domácí gaučáček, i když je lovecká 🙂

ajda

nedávej ho pryč mám 2 odpovědi 1.vem všechny cené věci a schovej a nech ho doma mám taky psa a fungovaloto.2­.najdětesi hlídání a je to.