Rakira

Vzali byste tuto spolupráci?

Ahojky, přišla mi na instagram nabídka od jedné slečny, jestli bych jí nepomohla s aplikací (na obchodu play), že ji právě spouští. Napsala mi, že si o mě myslí, že bych dokázala produkty( dekorativni kosmetiky) dobře ohodnotit, popsat klady a zápory atp.
Vzali byste tuto spolupráci?

(odmena je taková-to na recenze by mi posílala kvalitni dekorativni kosmetiku z UK)
____
Omlouvám se, v anketě chybí odpověd jiná odklikla jsem enter a vložit to tam nejde.

Odpovědi
Tw!st

Jasně, ber.

Ta firma chce jen reklamu na jejich produkt, pokud máš větší počet followerů na Instagramu, je pravděpodobné, že se ti semtam někdo ozve, mně taky sem tam někdo napíše, a to mám jen pár tisíc. Pokud se ti ten produkt líbí a jsi schopná splnit jejich požadavky, tak to klidně ber, je to jen na tobě 🙂

gecco

Jo, ale rozmysli si to předem.

Já bych takovou spolupráci nebral – ale taky by mne o ni požádal leda nepříčetný jedinec…
😉
Zda ano či ne ti neumím poradit – ale máš-li čas, nesebere-li i to peníze (nebo třeba sledovanost), zajímá-li tě to a umíš to – proč ne???
Sedni si a rozmysli – co ti to může dát a co vzít… Udělej si takovou rozvahu, ideálně písemně – a pak se rozhodni.
😉
Každopádně ti přeju, at tě tvé rozhodnutí posléze potěší…
😉

ivzez

Jo, ale rozmysli si to předem.

Chybí mi odkaz na to, kam byste měla recenze psát.

Jestli produkty odpovídají Vašemu zaměření a obsahu, mohly by Vám
recenze zvýšit sledovanost. Ovšem sledovanost sama o sobě je k ničemu,
pokud Vám nepřinese nic dalšího (např. odbyt Vašich produktů).

Proč slečna oslovila právě Vás? Má nějaký důvod se domnívat, že právě
Vy byste psala dobré recenze? Nebo očekává, že za „kvalitní dekorativní
kosmetiku k vyzkoušení“ budete psát „kladné posudky“?

______

Přimlouvám se za otázky bez anket.

Kdybyste v nadpisu otázky nepoužila slovo „spolupráce“,
vůbec bych otázku s anketou neotevřela.

Enife

Přece se nebudeš nikomu prodávat! (ne)

cochee

Ke tvému dovětku, že se omlouváš za chybějící možnost v anketě: tak tu anketu příště vůbec nezakládej; v drtivé většině zde položených otázek je anketa zbytečná a v drtivé většině tyto položené ankety jsou blbě udělány. Což poznáš z toho, když se po nich podíváš, že se tam vyskytují odpovědi typu: možnost, kterou jsem zvolil/-a, vůbec neodpovídá, ale není jiná možnost… a následuje odpověď úplně mimo nabízené možnosti. Osobně bych byl pro, aby se zde ankety úplně zrušily.

Rakira

jinak sledovatelů nemám vůbec hodně asi 100 nebo tak nejak, ale nechapu jak si me slecna nasla :)