_Lucka_

Vzali byste tuto práci..?? Nebo vám přijde falešná..?? http://www.prace-nadoma.cz/plneni-obalek-dl.php

Hledám si nějaký přivýdělek a chci se zeptat jestli máte někdo třeba zkušenosti, nebo co si o tom myslíte..

Nejlepší odpověď
anonym

Několikrát jsem podobnou nabídku zkoušela.Pokaždé to bylo o tom, že jsem si mohla zakoupit u inzerenta reklamní materiály a potom jsem je měla rozeslat na adresy, které si dodám sama. Většinou ještě požadovali peníze za startovací balíček a podobné nesmysly. Po svých zkušenostech nedávám moc velkou šanci tomu, že je to férová nabídka.

Další odpovědi
Hlada

Klíč je jednoduchý. Jestli chtějí jakékoli peníze předem, není to výdělek váš.

hanulka11

ne nevzala ,na takové práce už se nachytalo moc lidí …ruce pryč od toho