Vzali by jste si bezdomovce na přespání k sobě domů?

Dopřáli mu koupel a jídlo (večeře + snídaně)?

Odpovědi
hanulka11

To jsou nápady… a VY ANO?Já ne.

panenka

Ne nevzala

Ella

ne, nechtěla bych se probudit v prázdném bytě a bez peněz…

ReHu

K sobě domů do obýváku ne. Pokud bych měla nějakou chajdu, ale zajištěnou, aby se z toho nestala ubytovna zdarma pro všechny v okolí, UVAŽOVALA bych o tom. BEZ JÍDLA a koupele. To už se řešilo v otázce bufet. A ne na stálo. Pouze vyjímečně.

A také by hodně záleželo na tom, co by to bylo za člověka. Protože není bezdomovec jako bezdomovec. Vyjímky jsou, i když velmi, velmi zřídka.

Když o tom tak uvažuju, tak asi raději ne.
Bohužel.

anonym

Ne nikdy!!
Já zato, že je bezdomovec nemůžu, tak proč bych měl pomáhat. Mě taky nikdo nikdy nepomůže.
Kdybych si při cestě autem vzpomněl, že nemám lékárničku, taky by mi nikdo nezastavil, nedojel mi jí koupit, nebo nedal svojí :D :D (chtěl sem poukázat jak je to absurdní)