Vzala jsem si na rodiče pujcku a ted ji nestiham splacet… Mám se jit udat na policii??

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

řekla bych, že nejlepší by bylo se rodičům přiznat a začít to řešit s nima. Na druhou stranu – jak sis mohl/a vzít půjčku na rodiče aniž by viděli třeba jejich občanky, nebo měli jejich souhlas? bylo ti vůbec 18? protože půjčky se taky nedávaj jen tak… prověřuje se tam například jak je člověk schopný splácet a podobně…

Další odpovědi
Michal Kole

Banka si to prověří, ale nebankovní subjekt a zejména lide z inzerátů Půjčka rychle volejte ..... Ty asi ne.

Hudler

Takže předpokládám, že už něco dlužíš, tudíž to není tvůj první dluh. Nejlepší je to doma říct, co nejdříve. Udat se na policii je hloupost lepší je s tím jít do TV Nova, tak ti za to zaplatí 😉

Vondrc

Ideálně se přiznat rodičům a vyřešit to s nimi. Pokud ovšem z nějakého zvláštního důvodu to s nima řešit nechceš možná bych to vyřešil půjčkou navíc – http://snadne­uvery.cz/ ale musíš si být jistá, že si najdeš nějakou brigádu, abys měla na splácení, dluhová spirála je nejhorší.