Jahoda14/88

Vzal by uřad podporu člověku o kterem se zjistilo že si vyděláva nelegalní činosti ?

Dobrý den , znám jednu dívku ktera bere socialní dávky a studuje na Sš.
Myslíte že kdyby se zjistilo že si vyděláva sexem že by ji podporu vzaly ? (a vyhodily jí ze školy ?)

Nejlepší odpověď
Drap

Je to dokonce poviností úřadů. V tomto případě by záleželo na prokázání a na škole.

Další odpovědi
badisko

no to kazdopadne …znam napr cloveka …kdery bral pracak a ktomu nacerno delal ..a prichazel si na pekne penize pracak mu nato prisel ne ze ho znej jenom vyhodili ale musel vracet penize z5 …pracovnimu uradu..