neim6464

Vyzvednutí zásilky bez OP?

Zdravím,
dá se nějakým způsobem vyzvednout zásilka, když jsem nechal OP průkaz na chtě vzdálené 200km a dostanu se k němu až příští týden?

PS.: Co se stane, když si nevyzvednu zaplacenou zásilku?

Odpovědi
McArthur

Bez občanky to jde, ale chce to pas.

Další možností je zavolat na poštu, kde je zásilka uložena, a požádat o nové doručení následující pracovní den. S pošťákem doma se domluvíš.

Pokud si zásilku včas nevyzvedneš nebo nebude doručena, bude vrácena odesílateli.

cochee

Zkus viz formulář na webovkách pošty – Zdroj:

Zdroj: http://www.pos­taonline.cz/sluz­by-pri-dodani/prodlouzeni-ulozni-doby-pro-vyzvednuti-doslych-zasilek

lota

Dá se taky prodloužit úložní doba na poště.