Avatar uživatele
Petan44

Mám na úřadě připraven ŘP k vyzvednutí. Pokud pojedu autem a chytí mě policie, jaký postih mi hrozí?

Zdravím, úspěšně jsem splnil závěrečky v autoškole a mám na úřadě připraven ŘP k vyzvednutí, pokud pojedu autem a chytí mě policie, jaký postih mi hrozí? Jsem registrovaný v databázi řidičů, ale bude se to řešit jako přestupek, že jsem si ho jakoby zapomněl/nemám u sebe, nebo mi klasicky hrozí 25–50 000 a odklad 1–2 roky? :) Zajímalo by mě, jak by to se mnou policajti vyřešili, kdyby mě zastavili :)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, GM před 2851 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Je to jako bys řídil bez řidičského oprávnění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tolik to zřejmě nebude, ale počítej s pokutou cca 2 – 5000. A řídit budeš znovu za rok, možná za dva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no,když máš papíry a nemáš je u sebe, není to řízení bez oprávnění, ale vzhledem k tomu, že ty jsi je ještě nepřevzal, tak to bude asi jiný, otázkou totiž je, jestli se do té databáze nedostaneš až při jejich převzetí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

To bohužel nevím, ale jít pěšky tou cestou na úřad tě nezabije, ale posílí a navíc je tam mnohem lepší jít pěšky než riskovat mastnou pokutu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Bude to posuzováno jako řízení bez řidičského oprávnění.
Jen pro úplnost, na toto nás kdysi upozorňovali v autoškole, že ani pro papíry si nesmíme přijet autem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Raději bych jela ještě naposledy tím hrozným spojem autobusem, než se dohadovat s policajty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

.

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Nemáte oprávnění k řízení vozidel.

Doklady jste nezapomněl, ale ještě jste je nedostal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petan44

Mám to 12km daleko :) a chtěl bych jet autem rovnou na noční, protože spoje autobusem jsou hrozné, proto to tak řeším, jinak bych raději počkal :)

před 2851 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek