ales12

vyzvednutí balíčku na poště na jméno

potřebuju proadit, chci koupit přítelkyni dárek, ale bydlí v jiném městě a nechci ten dárek tahat busem, jelikož je trochu větší. Jde to udělat tak, že ho objednám na adresu pošty ve městě kde bydlí na moje jméno? že bych si ho vyzvedl na poště v jejím městě? nevadilo by že by to blyo an moje jméno, ikdyž v tom daném městě nebydlím? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Do adresy napíše své jméno – a vybranou poštu (po doručení na poštu ti přijde mail nebo SMS) – a tam si ho pak vyzvedneš.
Nemusíš bydlet ani v daném městě, dokonce ani třeba v republice.
😉