Pokročilý

Vyzvánění na mobil

Jak často měníte a obejdete se s těmi v telefonu nebo ke stažení,nebo si děláte vlastní??
Doplňuji:
- často mě nadchne kus nějaké písničky tak si to vyříznu a dám na vyzvánění, po čase mi ale leze na nervy tak měním :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neměním, protože mi trvá než si zapamatuju co jsem nastavil. mám nastaveno tak, že poznám když volají z práce, z rodiny apod.
Telefon mi slouží k telefonování a víc nepotřebuju. Syn mění tolikrát, že pak ani neví jestli hraje rádio nebo zvoní telefon.
Mě stačí co je v mobilu.

Další odpovědi:

Bronzový

Měním vyzvánění tak jednou za půl roku ? Nebo když narazím na nějakou písničku co se k vyzvánění hodí (takové písničky kde není na začátku minuta tichého tutání apod. aby mi to ten dotyčný položil než vůbec přijdu na to že mi někdo volá :)
Co se týče písniček u kontaktů (rodina a spol.) tak ty stejně jako ReHu skoro vůbec neměním, to by v tom byl zmatek.
Jinak s těmi "vestavěnými melodiemi se opravdu nespokojím.

Stříbrný

Díky Bluetooth si můžu do telefonů natahat z PC jakoukoli melodii, ale také to se změnami nepřeháním. Zapamatovat si vyzvánění skupin i sólistů chvíli trvá a nechce se mi stále týrat paměť...

Zlatý

Já si stahuji oblíbené písničky a přiřazuji si je k některým kontaktům. Ale často neměním, spíše vyjímečně.

Zlatý

Vyzvánění na mobil si měním 1 krát do měsíce vždy se podívám co by se mi líbilo a pak si to stahuji do mobilu a starší vyzvánění mažu.
Moc se mi líbí hudba z filmu Policajt z Beverly Hils před půl rokem jsem si jí sama složila do svého mobilu a občas si jí vyměnuji s ostatním vyzváněním.

měním až když se mi přestane líbit.. a přesně jako vy.. vyříznu si kus z písničky co se mi líbí

Bronzový

Jsem na tom stejně jako pan Miroslav.Od chvíle co Chinaski vydaly písničku Zadarmo,tak mám ji.Mobil mám už tuším třetí.Jednou jsem si ji změnila a nezapomenu,když mi pán ve frontě říká"Slečno,hraje vám batoh."Mám prostě jednu a vím,že zvoním právě já.

Bronzový

Celkem zajímavá otázka. Mám snad šestý mobil, z toho tři jsem "ztratil". Co se týče písniček mám jich opravdu mnoho, ale z toho asi dvě vyberu, jednu na SMS a druhou na volání. Písničky vyměním tehdy, když mě omrzí, někdy dřív, někdy déle, většinou je to když mám období "stálého volání" poté mě to omrzí.

Zlatý

Neměním. Vystačím si s tím, co je v telefonu, vždycky se tam něco poslouchatelného najde.

Zlatý

Měním ji cca 1x za měsíc. Různě si stahuji po internetu a pak to "šupnu" do mobilu. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.