Avatar uživatele
Cullinda

Vyzvánění na mobil

Jak často měníte a obejdete se s těmi v telefonu nebo ke stažení,nebo si děláte vlastní??
Doplňuji:

  • často mě nadchne kus nějaké písničky tak si to vyříznu a dám na vyzvánění, po čase mi ale leze na nervy tak měním :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Neměním, protože mi trvá než si zapamatuju co jsem nastavil. mám nastaveno tak, že poznám když volají z práce, z rodiny apod.
Telefon mi slouží k telefonování a víc nepotřebuju. Syn mění tolikrát, že pak ani neví jestli hraje rádio nebo zvoní telefon.
Mě stačí co je v mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Měním vyzvánění tak jednou za půl roku ? Nebo když narazím na nějakou písničku co se k vyzvánění hodí (takové písničky kde není na začátku minuta tichého tutání apod. aby mi to ten dotyčný položil než vůbec přijdu na to že mi někdo volá :)
Co se týče písniček u kontaktů (rodina a spol.) tak ty stejně jako ReHu skoro vůbec neměním, to by v tom byl zmatek.
Jinak s těmi "vestavěnými melodiemi se opravdu nespokojím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Díky Bluetooth si můžu do telefonů natahat z PC jakoukoli melodii, ale také to se změnami nepřeháním. Zapamatovat si vyzvánění skupin i sólistů chvíli trvá a nechce se mi stále týrat paměť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já si stahuji oblíbené písničky a přiřazuji si je k některým kontaktům. Ale často neměním, spíše vyjímečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Vyzvánění na mobil si měním 1 krát do měsíce vždy se podívám co by se mi líbilo a pak si to stahuji do mobilu a starší vyzvánění mažu.
Moc se mi líbí hudba z filmu Policajt z Beverly Hils před půl rokem jsem si jí sama složila do svého mobilu a občas si jí vyměnuji s ostatním vyzváněním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

měním až když se mi přestane líbit.. a přesně jako vy.. vyříznu si kus z písničky co se mi líbí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Jsem na tom stejně jako pan Miroslav.Od chvíle co Chinaski vydaly písničku Zadarmo,tak mám ji.Mobil mám už tuším třetí.Jednou jsem si ji změnila a nezapomenu,když mi pán ve frontě říká"Slečno,hraje vám batoh."Mám prostě jednu a vím,že zvoním právě já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Celkem zajímavá otázka. Mám snad šestý mobil, z toho tři jsem „ztratil“. Co se týče písniček mám jich opravdu mnoho, ale z toho asi dvě vyberu, jednu na SMS a druhou na volání. Písničky vyměním tehdy, když mě omrzí, někdy dřív, někdy déle, většinou je to když mám období „stálého volání“ poté mě to omrzí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Neměním. Vystačím si s tím, co je v telefonu, vždycky se tam něco poslouchatelné­ho najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Měním ji cca 1× za měsíc. Různě si stahuji po internetu a pak to „šupnu“ do mobilu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek