Cullinda

Vyzvánění na mobil

Jak často měníte a obejdete se s těmi v telefonu nebo ke stažení,nebo si děláte vlastní??
Doplňuji:

  • často mě nadchne kus nějaké písničky tak si to vyříznu a dám na vyzvánění, po čase mi ale leze na nervy tak měním :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neměním, protože mi trvá než si zapamatuju co jsem nastavil. mám nastaveno tak, že poznám když volají z práce, z rodiny apod.
Telefon mi slouží k telefonování a víc nepotřebuju. Syn mění tolikrát, že pak ani neví jestli hraje rádio nebo zvoní telefon.
Mě stačí co je v mobilu.

Další odpovědi
PostApMan

Měním vyzvánění tak jednou za půl roku ? Nebo když narazím na nějakou písničku co se k vyzvánění hodí (takové písničky kde není na začátku minuta tichého tutání apod. aby mi to ten dotyčný položil než vůbec přijdu na to že mi někdo volá :)
Co se týče písniček u kontaktů (rodina a spol.) tak ty stejně jako ReHu skoro vůbec neměním, to by v tom byl zmatek.
Jinak s těmi "vestavěnými melodiemi se opravdu nespokojím.

Bumbes

Díky Bluetooth si můžu do telefonů natahat z PC jakoukoli melodii, ale také to se změnami nepřeháním. Zapamatovat si vyzvánění skupin i sólistů chvíli trvá a nechce se mi stále týrat paměť…

ReHu

Já si stahuji oblíbené písničky a přiřazuji si je k některým kontaktům. Ale často neměním, spíše vyjímečně.

panenka

Vyzvánění na mobil si měním 1 krát do měsíce vždy se podívám co by se mi líbilo a pak si to stahuji do mobilu a starší vyzvánění mažu.
Moc se mi líbí hudba z filmu Policajt z Beverly Hils před půl rokem jsem si jí sama složila do svého mobilu a občas si jí vyměnuji s ostatním vyzváněním.

anonym

měním až když se mi přestane líbit.. a přesně jako vy.. vyříznu si kus z písničky co se mi líbí

martina1

Jsem na tom stejně jako pan Miroslav.Od chvíle co Chinaski vydaly písničku Zadarmo,tak mám ji.Mobil mám už tuším třetí.Jednou jsem si ji změnila a nezapomenu,když mi pán ve frontě říká"Slečno,hraje vám batoh."Mám prostě jednu a vím,že zvoním právě já.

SinceX

Celkem zajímavá otázka. Mám snad šestý mobil, z toho tři jsem „ztratil“. Co se týče písniček mám jich opravdu mnoho, ale z toho asi dvě vyberu, jednu na SMS a druhou na volání. Písničky vyměním tehdy, když mě omrzí, někdy dřív, někdy déle, většinou je to když mám období „stálého volání“ poté mě to omrzí.

kapka

Neměním. Vystačím si s tím, co je v telefonu, vždycky se tam něco poslouchatelné­ho najde.

Jahoda

Měním ji cca 1× za měsíc. Různě si stahuji po internetu a pak to „šupnu“ do mobilu. 🙂