hanny 2

Výzva k 1.3.2011-DEN BEZ médií,lékařů/ne akutní př./,léků,nákupů-jeden den narušit koloběh peněz – slyšeli jste o tom?

Je to protest nás všech proti politice vlády,aby si uvědomila,jak nás potřebuje pro tvoření HDP!Jdete do toho?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vím otom přišelmě E-mail a účestním se.

Další odpovědi
kapka

Viděla jsem ten leták včera u známé na mailu /ale já ho nemám, takže ho sem nemůžu dát/, bylo tam zhruba spočítáno, kolik se vybere na daních, byly to velké částky. Bylo to takové zamyšlení nad tím, jestli stát opravdu nemá peníze nebo je chyba jinde. V závěru byla navržena ta stávka.
Nějak mě to nezaujalo, asi do toho nepůjdu.

BEAES

Už se to tu rozebíralo-

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/narode-cesky-spojme-se

ReHu

Slyšela – dostala jsem to mailíkem – a zapomněla a doufám, že si 1.3. vzpomenu 🙂.