Avatar uživatele
annas

Vyznáte se v příbuzenských vztazích?

Já jsem vždy milovala dobrodružství dvou mladých kamarádů Toma a Hucka, ale i další knihy spisovatele Marka Twaina. Připomněla jsem si jeden příběh, který vyprávěl Mark Twain o osudu jednoho muže – spáchal sebevraždu.

„Oženil jsem se s vdovou, která měla dospělou dceru. Můj otec se do této mé nevlastní dcery zamilovat a vzal si ji za ženu – čímž se stal mým zetěm a moje nevlastní dcera mou matkou, protože byla ženou mého otce. Moje žena mi porodila syna, který byl samozřejmě švagrem mého otce a také mým strýcem, protože byl bratrem mé nevlastní matky. Pak se žena mého otce stala matkou syna, který by mým bratrem, ale zároveň také mým vnukem, protože to byl syn mé dcery. Následkem toho byla moje žena mou babičkou, protože byla matkou mé matky – já byl manželem své ženy a současně jejím vnukem – a jelikož manžel něčí babičky je jeho dědem, jsem tedy sám svým dědečkem!“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? anonym, ReHu, annas, anonym, Jahoda, chucky, vagra, rynek878, pekynka, flodur, Bunnik, anonym, gagaga před 5019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V místech,kde se stává pachatelova žena jeho babičkou jsem se malinko ztratil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To pripomina deje telenovel,aneb Jose jeste neprijel?Ale nekdy to tak chodi v zivote.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

To bych nechtěl vysvětlovat úřednici na nějakém našem úřadě.
Asi bych se raději taky picnul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano vyznám, ale jen k tetě , strýcovi a jejich dětem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tenhle příběh mám taky ráda, jen ho znám z desky Humor Vlasty Buriana. Pěkný! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

chvalabohu slovanská verzia rodinných vzťahov je jednoduchá. Horšie to je orientovať sa v rodinných vzťahoch Polynézanov tie sú až do 80 kolena a v rovnakej šírke a pre každý vzťah majú svoj názov.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek