význam slova vyjímečný

kolik je to třeba procentuálně

Odpovědi
Nuk nuk

Výjimečný je odvozeno od slova vyjímat. Výjimečné je tedy něco, co je „vyjmuto“ nebo spíše „vyjímá se“ z běžného či normálního. Je to tedy něco méně obvyklého. Procentuálně nevím. Tak 5 procent ?

Mandarinka

význam slova „vyjímečný“ znamená „unikátní“, přičemž „unikátní“ znamená „takový, který se odlišuje od všech ostatních“

Jivinho

Vyjímečný, odlišený od davu, něčím vyniká.

MargotkaK

Myslím, že chceš znát význam slova VÝJIMEČNÝ, obvyklý chyták mé učitelky českého jazyka. výjimečný=unikátní (v některých případech lišící se od ostatních) Záleží na osobě, která bude určovat procenta, jak si vyloží význam tohoto slova. Já myslím jedno až tři procenta.

Krugerka

Význam:• exkluzivní

• mimořádný

• neobyčejný

Bibinka1111

vyjímečný už používá kde kdo, proto to s procenty nevidím valně .. pokud byy ale stálo za to říct, že je někdo vyjímečný, tak by měl patřit tak mezi 5 a méně % populace