Význam slova hrma?

protihráč ve hře scrabble užil toto slovo-tedy přímo hrmy-tak jen pátrám po jeho významu.Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

přikládám odkaz na všechny dvou- a trojpísmenné výrazy přípustné ve scrabblu i s významem; slovo „hrma“ tam tedy najdete také, jen v 2. pádě. mn.č.

Zdroj: vetesnik.webpar­k.cz/slovniky/slov­nik23.htm

Další odpovědi
flodur

http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&cli­ent=firefox-a&hs=nyQ&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&defl=cs&q=de­fine:Hrma&sa=X­&ei=wk-KTK7iL8_AswaclrjWAQ&ved=­0CBUQkAE