bade

význam slova edukace

Nejlepší odpověď
quentos

vzdělá(vá)ní; výchova. Srv. např. angl. a fr. „education“

Další odpovědi
rybíz

Definice slova edukace na webu:

  • Vzdělání je souhrn znalostí, které získáváme pomocí vzdělávání, výuky a studia specifických vědomostí. …

cs.wikipedia.or­g/wiki/Edukace

  • výchova, vzdělávání

www.help24.cz/in­dex.php

  • výchova. V diabetologickém programu směr vedoucí k větší informovanosti diabetiků o nemoci a její léčbě ik praktickému osvojení samostatné kontroly diabetu a zlepšení spolupráce se zdravotníky. EKG (elektrokardi­ogram) – elektrokardio­grafické vyšetření funkce srdce. …

www.dia-urbanek.cz/slov­nicek.php

nabubindes

najdu si to v googlu

Liboire

éducátió, éducáre, někdo nás vyvádí z tmy nevědomosti, trénuje, vychovává, aby z nás něco bylo.