Avatar uživatele
HOMER

Vyzná se tady někdo v programu FL Studio?

Potřeboval bych poradit,jak mám všechno vrátit do původního nastavení.Stáhl jsem to cracklé a asi tam byly nastavené nějaké filtry nebo něco,protože když tam vložím nějaký sampl,cokoli,má to dost hrozně skreslený zvuk a ikdyž se mi podaří částečně to napravit,není to ono.Poraďte prosím,moc se v tom ještě nevyznám a chci se s tim programem naučit něco dělat,ale tohle je fakt překážková dráha.
Doplňuji:
Hmm,bude to ještě složitější..nas­tavení jsem resetoval,je to lepší,ale pořád to blbne.Je to fakt divné…abych to trochu popsal,tak v nabídce mám různé zvuky ze kterých si můžu vybírat,když nemám nahrané své vlastní,problém je v tom,že když některý z nich vložím do paternu(abych ho použil),zní úplně jinak,to se mi ještě daří napravit,ale často za sebou táhne takové tiché pískání kterého se zatím zbavit neumím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: HOMER

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 5025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Zkus najít a aktivovat defaultní nastavení, pokud to nějaké má. Mělo by se to nastavit na výchozí hodnoty.
Doplňuji:
Jediné co můžu doporučit, je poohlédnout se po nějaké odborné diskuzi o tomto SW, kde si uživatelé vzájemně pomáhají a radí. Já ten soft neznám, tak moc neporadím.

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek