HOMER

Vyzná se tady někdo v programu FL Studio?

Potřeboval bych poradit,jak mám všechno vrátit do původního nastavení.Stáhl jsem to cracklé a asi tam byly nastavené nějaké filtry nebo něco,protože když tam vložím nějaký sampl,cokoli,má to dost hrozně skreslený zvuk a ikdyž se mi podaří částečně to napravit,není to ono.Poraďte prosím,moc se v tom ještě nevyznám a chci se s tim programem naučit něco dělat,ale tohle je fakt překážková dráha.
Doplňuji:
Hmm,bude to ještě složitější..nas­tavení jsem resetoval,je to lepší,ale pořád to blbne.Je to fakt divné…abych to trochu popsal,tak v nabídce mám různé zvuky ze kterých si můžu vybírat,když nemám nahrané své vlastní,problém je v tom,že když některý z nich vložím do paternu(abych ho použil),zní úplně jinak,to se mi ještě daří napravit,ale často za sebou táhne takové tiché pískání kterého se zatím zbavit neumím.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Zkus najít a aktivovat defaultní nastavení, pokud to nějaké má. Mělo by se to nastavit na výchozí hodnoty.
Doplňuji:
Jediné co můžu doporučit, je poohlédnout se po nějaké odborné diskuzi o tomto SW, kde si uživatelé vzájemně pomáhají a radí. Já ten soft neznám, tak moc neporadím.