kavac

Vyzkoušíte Windows 10?

Zkusíte si nainstalovat zkušební verzi nových Win – 10?
Jsem zvědav co je nového. Mám chuť je zkusit stáhnout a nainstalovat do virtuálu.

Nejlepší odpověď
www

Ne. Moje zásada je, že pokud něco funguje, nemá smysl do toho sahat, ale lepší je nechat to fungovat 🙂
Nejsem žádný specialista a navíc jsem na PC jen zřídka.

Další odpovědi
cochee

Nevyzkouším. Nejsem na ně ani trochu zvědavý.

jáára

já to zkoušel na VMware, ale nějak se mi to nepovedlo nainstalovat. no, du to zkusit znovu.

jinak instalovat Technical Preview na PC jako hlavní systém je blbost.

kelley

Možná… do zvláštního počítače, který mám na experimentování. Jedná se de facto o Windows 8.2 – Windows 9 Microsoft přeskočil, protože některé programy by je mylně mohly považovat za Windwos 95 nebo 98. A Windows 8 veřejnost nepřijala příliš kladně, tak místo upgradu na 8.2 raději změnili číslo verze.

anonym

Ještě po tom toužíš?
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/349936-windows-10-sleduji-kazde-uzivatelovo-kliknuti.html

Mira200

Já osobně bych ho taky vyzkoušel.Mě keylogger tolik nevadí.A hodně se mi libí prostředí Windows 10.