annas

Vyzkoušíte si otázky z testu IQ?

Bumbes byl rychlý a mé předchozí otázky zodpověděl, takže přidávám ještě další.

1. Vyberete, kdo logicky nejvíce nepatří mezi ostatní: Proč?

  1. Wagner, b) Bizet, c) Martinů, d) Mahler, e) Bernstein, f) Dali

2. Určete dvojici, která má podobný logický vztah jako HLAVA-VLASY. Proč?

  1. člověk -sako, b) rub-líc, c) panna-netvor, d) Země-Měsíc, d) větev-listy

3. Součet čtyř za sebou jdoucích čísel je 894. Kterou jsou ta čísla?

4. Doplňte tři písmena tak, aby vznikla podstatná jména v prvním pádu jednotného čísla. Podle vzoru: D-…, M-…, P-… = RAK – drak, mrak, prak.

  1. OB-…, b) F-…, c) …-NÍN.

5. Co patří místo otazníku:
17 – 19 – 23– 29 – 31– ? – 41
Doplňuji:
Opět Bumbes. Rynkův odkaz nemohu otevřít, takže nevím.

Součet čtyř čísel – 222, 223, 224, 225 = 894.

Nejlepší odpověď
Bumbes

1 – Dali byl malíř, ostatní jsou hudební skladatelé.
2 – listy rostou z větve, stejně tak vlasy z hlavy a obojí je živé.
3 – trochu mi unikl smysl otázky, tak tipuji 983 + 1
4 – a) OBlek, b) Flek, c) lekNÍN.
5 – chybí prvočíslo 37

Další odpovědi
rynek878

do testu se mi moc nechce,abych zde nedokazoval,že mé IQ je na úrovni automatické pračky,ale přidám Vám aspoň,jak na tom byli významní lidé:

Zdroj: http://www.ce­lysvet.cz/iq-test-zdarma-i-s-vysledky

anonym

Bumbes dobry a C.3 je 222 223 224 225