MarťaŠev

Vyzkoušel z Vás někdo už to Spoteee?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Matthew

Ano

Doplňuji:
Ano vyzkoušel :) ale jenom teď tak na rychlo. Nejlepší účinost by to asi mělo pouštět před projektor buď na zeď nebo na plátno a k tomu si přistavit ten běžící pás. Jen škoda že nemám ten projektor, běžící pás a radši upřednostňuji běh na čerstvé vzduchu. Ale určitě zajímavý nápad ;)

AlenkaNov.

Ano

Doplňuji:
Byla jsem v AquaPalace, kde byla velká promo akce této firmy. To Spoteee si zamilovala hlavně moje kamrádka, která je teď smutná, že to tam zase není. Proběhla se po Londýně, který miluje. Mně se to taky celkém líbilo. Rozhodně 100 krát lepší než se koukat do zdi. Jinak ale chodím do jiného fitness, kde to spotý není.

LucieBlat

Ano

Jo, já to vyzkoušela – chodím v Brně do GoldsGymu a je to paráda!! Miluju jejich Paříž-vždycky se na ní rozcházím :) Pak si pustím mp3 a běhá se mi úplně parádně :) Všem doporučuju ;)

MagdaP

Ne

Osobně jsem to nezkoušela, ale sestřenka bydlí v Brně a tam to ve fitku, kam chodí prý mají. Posílala mi odkaz na facebooku a celkem se mi to líbilo. Zajímalo by mě, jak to opravdu vypadá v reálu :)