Avatar uživatele
pekynka

Vyzkoušel někdo ZUMBU?

Fitka přišla s tréninkem tance zumba, tančí muži i ženy. Prý se při něm posiluje, hubne atd. Zkusil to někdo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, aramah před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Vyzkoušela a pokud máte ráda tanec, zvláště latinu, a aerobik jako já, budete nadšena. Dá se srovnat s dance aerobikem.

Je to zase změna oproti známým zaběhnutým cvičením. Tak proč si zumbu nevyzkoušet, nikdo vás nenutí jít na ni znovu.
Kombinuji ji s aerobikem – když mě nudí zajdu si na zumbu nebo kickbox. Naštěstí bydlím na vesnici a máme tu nádherné ceny – 20,– jedna lekce, jinak bych se udržovala v kondici jinak…

Mínusem může být to, že všichni (ať u aerobiku nebo zumby, ale i jógy třeba) stojíte v řadách za sebou a cvičíte jedno a to samé, jako cvičené slepice (omlouvám se za ten výraz), mě to taky vadilo, než jsem si ostatní cvičící odmyslela 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kvikal

nezkusila a ani se mi moc nechce, je to jen další novinka, která brzo omrzí … ale u nás ve fitku to nabízejí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Je to kombinace latinskoamerických a afrických tanců s aerobickem, myslím. Je to poslední dobou docela hit. Sama jsem se k tomu nedostala, ale mám to v plánu. Má kamarádka, i moje sestra to vyzkoušely a hodnotily to kladně. Jinak třeba na youtube se dá vyhledat pár ukázek, tak to zkuste :)

Zdroj: http://www.you­tube.com/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek