pekynka

Vyzkoušel někdo ZUMBU?

Fitka přišla s tréninkem tance zumba, tančí muži i ženy. Prý se při něm posiluje, hubne atd. Zkusil to někdo?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Vyzkoušela a pokud máte ráda tanec, zvláště latinu, a aerobik jako já, budete nadšena. Dá se srovnat s dance aerobikem.

Je to zase změna oproti známým zaběhnutým cvičením. Tak proč si zumbu nevyzkoušet, nikdo vás nenutí jít na ni znovu.
Kombinuji ji s aerobikem – když mě nudí zajdu si na zumbu nebo kickbox. Naštěstí bydlím na vesnici a máme tu nádherné ceny – 20,– jedna lekce, jinak bych se udržovala v kondici jinak…

Mínusem může být to, že všichni (ať u aerobiku nebo zumby, ale i jógy třeba) stojíte v řadách za sebou a cvičíte jedno a to samé, jako cvičené slepice (omlouvám se za ten výraz), mě to taky vadilo, než jsem si ostatní cvičící odmyslela 🙂

Další odpovědi
kvikal

nezkusila a ani se mi moc nechce, je to jen další novinka, která brzo omrzí … ale u nás ve fitku to nabízejí

Bunnik

Je to kombinace latinskoamerických a afrických tanců s aerobickem, myslím. Je to poslední dobou docela hit. Sama jsem se k tomu nedostala, ale mám to v plánu. Má kamarádka, i moje sestra to vyzkoušely a hodnotily to kladně. Jinak třeba na youtube se dá vyhledat pár ukázek, tak to zkuste :)

Zdroj: http://www.you­tube.com/