Bronzový

Vyzkoušel někdo ZUMBU?

Fitka přišla s tréninkem tance zumba, tančí muži i ženy. Prý se při něm posiluje, hubne atd. Zkusil to někdo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vyzkoušela a pokud máte ráda tanec, zvláště latinu, a aerobik jako já, budete nadšena. Dá se srovnat s dance aerobikem.

Je to zase změna oproti známým zaběhnutým cvičením. Tak proč si zumbu nevyzkoušet, nikdo vás nenutí jít na ni znovu.
Kombinuji ji s aerobikem - když mě nudí zajdu si na zumbu nebo kickbox. Naštěstí bydlím na vesnici a máme tu nádherné ceny - 20,- jedna lekce, jinak bych se udržovala v kondici jinak...

Mínusem může být to, že všichni (ať u aerobiku nebo zumby, ale i jógy třeba) stojíte v řadách za sebou a cvičíte jedno a to samé, jako cvičené slepice (omlouvám se za ten výraz), mě to taky vadilo, než jsem si ostatní cvičící odmyslela :-)

Další odpovědi:

Bronzový

nezkusila a ani se mi moc nechce, je to jen další novinka, která brzo omrzí ... ale u nás ve fitku to nabízejí

Bronzový

Je to kombinace latinskoamerických a afrických tanců s aerobickem, myslím. Je to poslední dobou docela hit. Sama jsem se k tomu nedostala, ale mám to v plánu. Má kamarádka, i moje sestra to vyzkoušely a hodnotily to kladně. Jinak třeba na youtube se dá vyhledat pár ukázek, tak to zkuste :)

Zdroj: http://www.youtube.com/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.