verka

Vyzkoušel někdo z vás tu zázračnou pastu?

Zubní pastu nanesete na zuby a stane se zázrak. Pak prý necítíte ani teplý ani studený. Hlavně jestli zůstanou zuby.

Nejlepší odpověď
Bunnik

Jak se ta pasta jmenuje? Já mám teď jeden zub přecitlivělej na studený, občas i na horký… A chystám se k zubaři, ale než se objednám, chvilku to potrvá… takže každá rada dobrá :)

Další odpovědi
anonym

Nevím,kterou myslíte.Zato vím o pastě,se kterou když si čistíte zuby, vypadáte jako dvacítka,na reálu nezáleží.
Je to pravda,viděl jsem to v televizi.

anonym

nesmíte věřit všemu co je v reklamách,kdyby byla tak dokonalá.reklamu by vůbec nepotřebovala

oskar

Já jsem si,asi před dvěma roky koupil pastu na bělení zubů,dostal jsem z toho takový zánět,že jsem dokonce přišel o zub a můžu být rád,že jen o jeden tak POZOR na to.

rybíz

Vy ještě věříte na zázraky? A dokonce z reklamy?

Michal

Já ji nepotřebuji,ale reklama má svá úskalí.

ReHu

JJ, všemu, co v reklamě říkají, věřte :D.
A kupujte. Někdo tu reklamu zaplatit musí.

verka

Sensodine, ale zubařka mi řekla, že to nepomůže, tak chci vědět i jiný názor.

Bunnik

Díky :)