Elk

Vyzkoušel jste někdo Cosmodisk? Může to skutečně pomoct?

Nejlepší odpověď
ReHu

Už se to tu řešilo.
Já tomu můbec nevěřím.
A nejsem sama.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=cosmodisk&sa=Vyh­ledat#1726

Další odpovědi
panenka

Na tuto otázku jsem zde už odpovídala i s kolegy

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kosmodisk-a-zkusenosti-funguje-to

hanulka11

je to další krám do baráku a vyhozené peníze ,

víte kolik lidí bolí záda? Kdyby to vše fungovalo ,to co je reklamě, tak by lidi nenaříkali. Chce to dobré cviky na protažení zad ,aby svaly u páteře zesílily a pěkně páteř podpíraly.Raděj si kupte hole na chůzi a choďte na procházky ,tím pěkně protáhnete a zpevníte všechny svaly a budete v pohodě

poa.li

Mě kosmodisk na vyhozenou plotýnku opravdu pomohl. Od té doby ho každému doporučuji. Zpočátky jsem se mu kvůli reklamě vyhýbal, pak mne ale bolest donutila vyzkoušet všechno a ejhle… U mě dobrý.

BandiOl

Kosmodisk je něco jako berlička. Problém neodstraní, ale někomu pomůže od bolesti. Pokud můžete cvičit a nemáte poškozenou páteř, pak je dobré posílit přední část těla (stehna, břicho, prsní svalstvo) a mezilopatkové sva­ly.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/