annas

Vyzkoušejte. Doplňte jméno a příjmení, budete překvapeni…

http://www.dil­maza.com/intro/

Doplňuji:
Výjimečně jsem vložila odkaz, ale připouštím, že jsem svou „neotázku“ formulovala nepřesně, i když v rubrice Zábava nejsou tak přísná pravidla – nemusí jít vždy o otázku. Kdysi jsem se na tuto skutečnost dotazovala admin.

Ale příště, pokud v tomto smyslu u mě o nějaké příště půjde, upravím formulaci tak, aby měla charakter otázky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tos mě rozesmála …funguje to

Další odpovědi
Andělé

No tak tj.opravdu super.....také jste mě rozesmála…:-D)

aramah

Hezké napsala jsem raději manželovo jméno,
VYPLATILO SE!
Dík za trochu legrace…

dědapetr

Tak to je opravdu dobrý žert!Bezva,dík.

hanny 2

Super,ale chybí mi tady otázka!

MacChill

no ježiši :DD