Martas

Vyžádání Kodeku

Prosím,když chci přehrát video které mám stažený v pc tak mi nejde,pořád mi to ukazuje že na přehrávání tohoto souboruje vyžadován Kodek.Jak ho nainstalovat a co to vlastně je ten Kodek.Díky všem.

Nejlepší odpověď
anonym

neinstalujte kodeky jednotlive! to je zbytecne zdlouhave a vysledek je nejisty pokud opravdu nevite co delate … existuji uz lety overene a jednoduse instalovatelne balicky kodeku, ktere se instaluji jako celek a diky kterym pak prehrajete prakticky JAKEKOLIV video … nejspolehlivejsi balicek kodeku ktery mohu doporucit je „K-Lite“

1/ ke stazeni zde: http://www.co­decguide.com/dow­nload_kl.htm
stahujte variantu „K-Lite Standard“

2/ podobne lze doporucit i balik kodeku CCCP
http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp

//

neinstalujte vsak vice baliku soucasne, vyberte si pouze jeden z nich

Další odpovědi
Miroslavst

Video je zakódované a ty k tomu potřebuješ právě ten kodek, abys ho mohla rozkódovat-tedy tvůj počítač.
Je to vlastně takový program, který ví co s videem udělat, aby se dalo přehrát.
Pokud ti to nabízí možnost stažení, tak si jej stáhni. Jinak na slunečnici např. jsou různé kodeky, ale to spíš doporučuji, abys požádala někoho kdo tomu rozumí, aby ti ho nainstaloval.
Instaluj jen jeden kodek, jinak budou dělat neplechu.

anonym

Zadejte si do vyhledávače „Kodek“ a vyberte si.
Jsou jich tam mraky.

Ale je fakt,že by měl asistovat někdo,kdo o tom něco ví.