Meffinka

vyvrtnutý kotník…

o Velikonocích jsem spadla ze schodů a vyvrtla jsem si kotník. Doktor mi říkal, že v případě bolesti mám za ním zase dojít, no a teď je to dva týdny a kotník mám furt oteklý, protože jsem ji moc namáhala a bolest se trochu vrátila.(kotník mám stažený) Máma mě donutila abych tam šla, ale není to zbytečný?

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě to není zbytečné zrovna dnes o tom píší

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/22860-vymknuty-kotnik-nepodcenujte-ho-

Další odpovědi
dědapetr

Koupit a použít octanovou mast.Dá se koupit v lékárně.

laco

v mím případě jsem postupoval tak že jsem to hodně ledoval mraženou zeleninou(nejlépe hrášek) a pak mazat DOLGIT krém.celkem to zabralo